SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54204925

Tonmax, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým PETITSSON s.r.o.

IČO
54204925
DIČ
2121607642
Sídlo
Černyševského č. 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľAnton Kocák

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tonmax, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 25. 11. 2021. Vo vedení firmy: Anton Kocák. V roku 2025 mala firma tržby 866 tis. € (−14,0 %) a zisk 15 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
866 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2022
+270 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2022—2023+184 %2024+52 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    +54,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +184 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,8 %
    −25,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,7 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,3 %
    −12,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby865 516 €1 006 499 €663 111 €233 773 €—
Výsledok hospodárenia15 163 €16 142 €−4 849 €9 793 €0 €
Aktíva spolu174 261 €239 191 €196 835 €101 764 €5 000 €
Vlastné imanie41 249 €26 085 €9 944 €14 793 €5 000 €
Podané28. 3. 202623. 2. 202528. 3. 202423. 6. 202319. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
247. z 1 674 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121607642
platiteľ od 1. 9. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského č. 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 11. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 156843/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PETITSSON s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025247. z 1 674
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121607642
  3. 21. 4. 2022Nový spoločníkAnton Kocák, podiel 100 %
  4. 8. 3. 2022Nový člen vedeniaAnton Kocák, konateľ
  5. 25. 11. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54204925

Tonmax, s. r. o. – tržby 866 tis. € – IČO 54204925