SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54209111

Ratatouile food Opoj s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2021

predtým Tarema s. r. o.

IČO
54209111
DIČ
2121610227
Sídlo
ulica Jozefa Adamca 9983/24, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľJana Blažeková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ratatouile food Opoj s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 30. 11. 2021. Vo vedení firmy: Jana Blažeková. V roku 2025 mala firma tržby 153 tis. € (+56,7 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3033. z 15 639 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
153 tis. €
Za rok
+57 %
Od 2022
+109 %
0100 tis.200 tis.2022—2023−24 %2024+75 %2025+57 %
  • Priemerný rast ročne
    +27,9 %
  • Najlepší rok
    2024, +75 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,3 %
    +9,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,4 %
    +11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,5 %
    +6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,3 %
    +11,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby153 084 €97 677 €55 944 €73 220 €—
Výsledok hospodárenia6 588 €−5 423 €378 €−126 €0 €
Aktíva spolu190 485 €164 120 €66 016 €31 738 €5 000 €
Vlastné imanie102 317 €106 527 €30 252 €4 874 €5 000 €
Podané12. 2. 202629. 6. 202530. 6. 202420. 3. 202313. 1. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3033. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121610227
platiteľ od 1. 9. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ulica Jozefa Adamca 9983/24, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 11. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 55932/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Tarema s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 1 € · posledná 22. 2. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253033. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

470 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 470.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2024Presun sídlaulica Jozefa Adamca 9983/24 Trnavapredtým Karpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Rača
  3. 1. 9. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121610227
  4. 26. 1. 2022Zmena obchodného menaRatatouile food Opoj s. r. o.predtým Tarema s. r. o.
  5. 26. 1. 2022Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Terasová 627/15 Svit
  6. 26. 1. 2022Nový spoločníkJana Blažeková, podiel 100 %
  7. 11. 1. 2022Nový člen vedeniaJana Blažeková, konateľ
  8. 30. 11. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54209111

Ratatouile food Opoj s. r. o. – tržby 153 tis. € – IČO 54209111