SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54230195

HARANT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021
IČO
54230195
DIČ
2121614220
Sídlo
Mýtna 2877/38, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Emília Harantová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HARANT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 8. 12. 2021. Vo vedení firmy: Emília Harantová a Šimon Harant. V roku 2025 mala firma tržby 122 tis. € (+55,6 %) a zisk 60 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2760. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
122 tis. €
Za rok
+56 %
Od 2022
+311 %
050 tis.100 tis.150 tis.2022—2023−15 %2024+211 %2025+56 %
  • Najlepší rok
    2024, +211 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    49,4 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    91,6 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    79,1 %
    +10,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,7 %
    −8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby121 799 €78 284 €25 163 €29 642 €—
Výsledok hospodárenia60 229 €40 790 €12 692 €8 654 €0 €
Aktíva spolu76 168 €59 240 €21 186 €15 181 €5 000 €
Vlastné imanie65 729 €46 289 €18 125 €13 654 €5 000 €
Podané10. 2. 202611. 2. 20251. 3. 202423. 2. 202317. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2760. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121614220
platiteľ od 31. 7. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mýtna 2877/38, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 12. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 157142/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252760. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 7. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121614220
  3. 22. 7. 2024Nový člen vedeniaIng. Šimon Harant, konateľ
  4. 8. 12. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54230195

HARANT s. r. o. – tržby 122 tis. € – IČO 54230195