SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54231191

PK law firm s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021
IČO
54231191
DIČ
2121600536
Sídlo
Konventná 636/6, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľJUDr. Pavol Krajčírik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PK law firm s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 12. 11. 2021. Vo vedení firmy: Pavol Krajčírik. V roku 2025 mala firma tržby 254 tis. € (+121,4 %) a zisk 77 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať162. z 1 377 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
254 tis. €
Za rok
+121 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2021—2022×172023+19 %2024−15 %2025+121 %
  • Najlepší rok
    2022, ×17

Ukazovatele 2025

  • Marža
    30,4 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,0 %
    +12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    49,6 %
    +15,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,8 %
    −8,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby254 342 €114 904 €135 442 €113 730 €6 700 €
Výsledok hospodárenia77 429 €28 678 €40 150 €41 586 €1 920 €
Aktíva spolu156 176 €83 795 €97 574 €66 304 €8 116 €
Vlastné imanie151 756 €74 327 €45 650 €48 506 €6 920 €
Podané22. 1. 202629. 3. 202527. 5. 202410. 2. 202321. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
162. z 1 377 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121600536
platiteľ od 5. 8. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Konventná 636/6, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 156614/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69100 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • poskytovanie právnych služiebod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025162. z 1 377
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 1. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 8. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121600536
  3. 12. 11. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54231191

PK law firm s. r. o. – tržby 254 tis. € – IČO 54231191