SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54243653

KTM - STAV, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lemešany · od 2021
IČO
54243653
DIČ
2121609864
Sídlo
082 03 Lemešany
firmy v okolí

KonateľIng. Matúš Kuruc

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KTM - STAV, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lemešany, v registri od 30. 11. 2021. Vo vedení firmy: Matúš Kuruc. V roku 2025 mala firma tržby 157 tis. € (+74,4 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať483. z 1 192 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
157 tis. €
Za rok
+74 %
0100 tis.200 tis.2021—2022—2023+56 %2024×4,12025+74 %
  • Najlepší rok
    2024, ×4,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,4 %
    +18,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    84,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    55,1 %
    +52,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,9 %
    −50,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby156 730 €89 875 €22 126 €14 152 €0 €
Výsledok hospodárenia30 379 €1 157 €−976 €327 €0 €
Aktíva spolu55 130 €37 125 €6 948 €6 384 €5 000 €
Vlastné imanie35 887 €5 509 €4 352 €5 327 €5 000 €
Podané29. 6. 202625. 6. 202526. 3. 202423. 6. 20234. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
483. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121609864
platiteľ od 1. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
082 03 Lemešany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 11. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 43208/P
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lemešany.

Predmet činnosti

43 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Služby požičovníod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025483. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121609864
  3. 15. 6. 2023Nový člen vedeniaIng. Matúš Kuruc, konateľ
  4. 22. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodImrich Kuruc
  5. 22. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Matúš Kuruc
  6. 30. 11. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54243653

KTM - STAV, s. r. o. – tržby 157 tis. € – IČO 54243653