SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54269873

BASMAM s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šurany · od 2021
IČO
54269873
DIČ
2121615441
Sídlo
T. Vansovej 675/3, 942 01 Šurany
firmy v okolí

KonateľMUDr. Barbora Slobodníková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BASMAM s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šurany, v registri od 8. 12. 2021. Vo vedení firmy: Barbora Slobodníková a Matej Majerčík. V roku 2025 mala firma tržby 232 tis. € (+37,8 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať107. z 666 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
232 tis. €
Za rok
+38 %
Od 2022
+1016 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2022—2023+106 %2024+294 %2025+38 %
  • Najlepší rok
    2024, +294 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,7 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,3 %
    −2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby231 768 €168 139 €42 716 €20 771 €—
Výsledok hospodárenia1 373 €994 €−3 695 €−490 €−249 €
Aktíva spolu197 368 €149 964 €92 398 €31 198 €6 471 €
Vlastné imanie7 368 €1 560 €565 €4 261 €4 751 €
Podané27. 6. 202612. 6. 202514. 3. 202414. 3. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
107. z 666 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121615441
platiteľ od 1. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
T. Vansovej 675/3, 942 01 Šurany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 12. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 56126/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
93110 Prevádzka športových zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šurany.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Služby požičovníod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prevádzka športových zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025107. z 666
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prevádzka športových zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 7. 2025Nový člen vedeniaMatej Majerčík, konateľ
  3. 1. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121615441
  4. 11. 10. 2023Nový spoločníkMUDr. Barbora Slobodníková, podiel 100 %
  5. 8. 12. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prevádzka športových zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54269873

BASMAM s. r. o. – tržby 232 tis. € – IČO 54269873