SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54287219

BW mont s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lehnice · od 2021
IČO
54287219
DIČ
2121626529
Sídlo
Veľký Lég 1518, 930 37 Lehnice
firmy v okolí

KonateľBoris Weiser

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BW mont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lehnice, v registri od 28. 12. 2021. Vo vedení firmy: Boris Weiser. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (+76,4 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať147. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
+76 %
Od 2024
+76 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2024—2025+76 %
  • Najlepší rok
    2025, +76 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    −8,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,2 %
    −69,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,3 %
    −27,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,2 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby1 291 309 €731 996 €———
Výsledok hospodárenia29 305 €82 112 €0 €0 €0 €
Aktíva spolu285 668 €218 046 €5 000 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie116 416 €87 112 €5 000 €5 000 €5 000 €
Podané25. 5. 202611. 2. 20257. 2. 202420. 1. 20233. 2. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
147. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121626529
platiteľ od 15. 10. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veľký Lég 1518, 930 37 Lehnice
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 61325/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lehnice.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2021
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2021
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2021
  • Zámočníctvood 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025147. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 25. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 11. 2025Presun sídlaVeľký Lég 1518 Lehnicepredtým Štefana Tučeka 6819/17 Michalovce
  3. 15. 10. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121626529
  4. 29. 8. 2024Presun sídlaŠtefana Tučeka 6819/17 Michalovcepredtým Čankov 134 Levice
  5. 29. 8. 2024Nový spoločníkBoris Weiser, podiel 100 %
  6. 28. 12. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54287219

BW mont s.r.o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 54287219