SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54289181

SEBIX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Moldava nad Bodvou · od 2021
IČO
54289181
DIČ
2121622899
Sídlo
Nová 1338/9, 045 01 Moldava nad Bodvou
firmy v okolí

KonateľSebastián Sanislo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SEBIX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Moldava nad Bodvou, v registri od 21. 12. 2021. Vo vedení firmy: Sebastián Sanislo. V roku 2025 mala firma tržby 137 tis. € (+14,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1243. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
137 tis. €
Za rok
+14 %
050 tis.100 tis.150 tis.2022—2023+4 %2024×13,12025+14 %
  • Najlepší rok
    2024, ×13,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,2 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,1 %
    −35,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby136 980 €119 917 €9 184 €8 807 €—
Výsledok hospodárenia2 620 €1 620 €−4 432 €−3 224 €−150 €
Aktíva spolu41 953 €39 798 €5 054 €1 933 €4 850 €
Vlastné imanie13 806 €−1 186 €−2 807 €1 626 €4 850 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20257. 5. 202429. 6. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1243. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121622899
platiteľ od 1. 10. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová 1338/9, 045 01 Moldava nad Bodvou
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 53119/V
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Moldava nad Bodvou.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2021
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Kuriérske službyod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2021
  • Výroba potravinárskych výrobkovod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251243. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121622899
  3. 21. 12. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54289181

SEBIX s.r.o. – tržby 137 tis. € – IČO 54289181