SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54293057

easyCOUNT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Klasov · od 2021
IČO
54293057
DIČ
2121618807
Sídlo
951 53 Klasov
firmy v okolí

KonateľJana Gáborová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

easyCOUNT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Klasov, v registri od 16. 12. 2021. Vo vedení firmy: Jana Gáborová. V roku 2025 mala firma tržby 6 tis. € (−57,5 %) a stratu 240 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1251. z 1 456 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6 tis. €
Za rok
−57 %
020 tis.40 tis.2021—2022×63,82023+22 %2024−52 %2025−57 %
  • Najlepší rok
    2022, ×63,8

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -2,0 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,9 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,7 %
    −15,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby6 400 €15 051 €31 180 €25 528 €400 €
Výsledok hospodárenia−240 €239 €3 741 €2 353 €36 €
Aktíva spolu12 590 €15 302 €16 331 €11 684 €6 103 €
Vlastné imanie12 129 €12 369 €12 130 €8 389 €6 036 €
Podané27. 4. 202628. 6. 202512. 2. 202421. 6. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1251. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121618807
platiteľ od 22. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
951 53 Klasov
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 12. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 68751/N
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Klasov.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 180 € · posledná 12. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec KlasovZmluva o poskytnutí služby virtuálneho sídla180 €12. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251251. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 4. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2026Presun sídla74 Klasovpredtým Šustekova 51 Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 23. 1. 2026Nový spoločníkJana Gáborová, podiel 100 %
  4. 9. 1. 2026Nový člen vedeniaJana Gáborová, konateľ
  5. 31. 7. 2025Presun sídlaŠustekova 51 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým 876 Žirany
  6. 15. 5. 2024Presun sídla876 Žiranypredtým Šoltésovej 1995 Trenčín
  7. 16. 12. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54293057

easyCOUNT s.r.o. – tržby 6 tis. € – IČO 54293057