SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54310211

Hollandpub s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2021
IČO
54310211
DIČ
2121626892
Sídlo
M.R. Štefánika 466/37, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľMarcel Bajan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hollandpub s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 22. 12. 2021. Vo vedení firmy: Marcel Bajan. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € (−78,3 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať233. z 279 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
−78 %
Od 2022
−88 %
050 tis.100 tis.2022—2023−7 %2024−40 %2025−78 %
  • Priemerný rast ročne
    −50,4 %
  • Najlepší rok
    2023, −7 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -87,6 %
    −53,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -83,4 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    111,3 %
    +50,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby11 874 €54 622 €90 530 €97 416 €—
Výsledok hospodárenia−10 406 €−18 545 €56 €22 485 €0 €
Aktíva spolu12 480 €23 000 €58 244 €41 624 €5 000 €
Vlastné imanie−1 411 €8 996 €27 541 €27 485 €5 000 €
Podané28. 6. 202620. 1. 202623. 4. 20242. 3. 202328. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
233. z 279 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121626892
platiteľ od 1. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M.R. Štefánika 466/37, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 12. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 56243/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5630 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5630), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025233. z 279
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 1. 2026Nový spoločníkIng. Lívia Bajanová, podiel 100 %
  3. 1. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121626892
  4. 20. 4. 2022Nový člen vedeniaMarcel Bajan, konateľ
  5. 22. 12. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54310211

Hollandpub s.r.o. – tržby 12 tis. € – IČO 54310211