SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54315522

Chaos Services s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šurany · od 2022
IČO
54315522
DIČ
2121632887
Sídlo
M. Kokošovej 946/1, 942 01 Šurany
firmy v okolí

KonateľMatej Zmatek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Chaos Services s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šurany, v registri od 11. 1. 2022. Vo vedení firmy: Matej Zmatek. V roku 2025 mala firma tržby 216 tis. € (+80,0 %) a stratu 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať930. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
216 tis. €
Za rok
+80 %
Od 2022
+1245 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2022—2023+275 %2024+99 %2025+80 %
  • Najlepší rok
    2023, +275 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,3 %
    −15,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -20,5 %
    −24,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    110,8 %
    +27,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby215 991 €119 976 €60 186 €16 062 €
Výsledok hospodárenia−26 544 €3 211 €3 926 €401 €
Aktíva spolu129 771 €77 162 €29 611 €9 145 €
Vlastné imanie−14 006 €12 538 €9 327 €5 401 €
Podané3. 3. 20265. 2. 202526. 1. 202429. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
930. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121632887
platiteľ od 1. 12. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. Kokošovej 946/1, 942 01 Šurany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 1. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 56349/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šurany.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2022
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov.od 2022
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Fotografické službyod 2022
  • Dizajnérske činnostiod 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 17 tis. € · posledná 24. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové ZámkyDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €24. 7. 2026
  • Materska škola, Mostná 1, ŠuranyZmluva o preprave stravy č. 1/2025—31. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové ZámkyDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy7 tis. €24. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025930. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121632887
  3. 11. 1. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54315522

Chaos Services s. r. o. – tržby 216 tis. € – IČO 54315522