SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54360625

MACE Service s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Častá · od 2022

predtým xperrience s. r. o.

IČO
54360625
DIČ
2121653402
Sídlo
900 89 Častá
firmy v okolí

KonateľDávid Červenec+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MACE Service s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Častá, v registri od 2. 2. 2022. Vo vedení firmy: Dávid Červenec a Marek Červenec. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € a zisk 162 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať724. z 1 047 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
×4,7
05 tis.10 tis.15 tis.2022—2023+22 %2024+17 %2025×4,7
  • Najlepší rok
    2025, ×4,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,0 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby14 752 €3 145 €2 686 €2 210 €
Výsledok hospodárenia162 €−124 €95 €555 €
Aktíva spolu14 258 €5 496 €95 €5 555 €
Vlastné imanie5 133 €4 971 €95 €5 555 €
Podané5. 6. 202627. 6. 202529. 6. 202529. 6. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
724. z 1 047 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121653402
platiteľ od 1. 7. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
900 89 Častá
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 158437/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
xperrience s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Častá.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Informačná činnosťod 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Administratívne a pomocné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025724. z 1 047
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (administratívne a pomocné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 9. 2026 · 6 záznamov

  1. 17. 9. 2026Nový spoločníkMarek Červenec, podiel 51 %
  2. 17. 9. 2026Nový spoločníkDávid Červenec, podiel 49 %
  3. 1. 7. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2121653402
  4. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 19. 1. 2024Nový člen vedeniaMarek Červenec, konateľ
  6. 2. 2. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia administratívne a pomocné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54360625

MACE Service s. r. o. – tržby 15 tis. € – IČO 54360625