SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54365210

Production Tools s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2022
IČO
54365210
DIČ
2121650861
Sídlo
Šteberlova 34, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľIng. Filip Jančarik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Production Tools s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 2. 2. 2022. Vo vedení firmy: Filip Jančarik. V roku 2025 mala firma tržby 2 mil. € (+14627,2 %) a zisk 241 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať123. z 2 493 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 mil. €
Za rok
×147,3
Od 2022
+11814 %
01 mil.2 mil.3 mil.2022—2023×8,62024−91 %2025×147,3
  • Najlepší rok
    2025, ×147,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,0 %
    +103,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,0 %
    +146,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,4 %
    +70,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,4 %
    +78,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby2 012 327 €13 664 €145 030 €16 891 €
Výsledok hospodárenia241 468 €−12 546 €28 408 €3 208 €
Aktíva spolu1 245 602 €24 336 €92 535 €22 220 €
Vlastné imanie256 936 €24 070 €36 616 €8 208 €
Podané18. 3. 202628. 3. 202514. 3. 202424. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
123. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121650861
platiteľ od 1. 1. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šteberlova 34, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 158405/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2022
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2022
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2022
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2022
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025123. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 6. 2025Nový spoločníkIng. Lenka Jančariková, podiel 50 %
  3. 20. 6. 2025Nový spoločníkNikadi, a.s., podiel 50 %
  4. 1. 5. 2025Nový člen vedeniaIng. Filip Jančarik, konateľ
  5. 1. 1. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121650861
  6. 2. 2. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54365210

Production Tools s. r. o. – tržby 2,0 mil. € – IČO 54365210