SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54395194

Jacmil, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčianske Teplice · od 2022
IČO
54395194
DIČ
2121686116
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 16, 914 51 Trenčianske Teplice
firmy v okolí

KonateľŽaneta Hájková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Jacmil, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianske Teplice, v registri od 8. 3. 2022. Vo vedení firmy: Žaneta Hájková. V roku 2025 mala firma tržby 563 € a stratu 871 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3355. z 3 412 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
563 €
Za rok
−73 %
Od 2022
−99 %
025 tis.50 tis.75 tis.2022—2023−86 %2024−75 %2025−73 %
  • Priemerný rast ročne
    −79,0 %
  • Najlepší rok
    2025, −73 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby563 €2 120 €8 556 €61 094 €
Výsledok hospodárenia−871 €239 €−1 057 €359 €
Aktíva spolu5 595 €5 828 €5 547 €7 055 €
Vlastné imanie3 670 €4 541 €4 302 €5 359 €
Podané16. 3. 20262. 4. 202519. 2. 202424. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3355. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121686116
platiteľ od 15. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 16, 914 51 Trenčianske Teplice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 3. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 43303/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčianske Teplice.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • výroba nápojovod 2022
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2022
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2022
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2022
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253355. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2024Zrušená registrácia DPH
  3. 15. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121686116
  4. 8. 3. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54395194

Jacmil, s. r. o. – tržby 563 € – IČO 54395194