SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54404606

Winways s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022
IČO
54404606
DIČ
2121667900
Sídlo
Obchodná 559/37, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľNatalia Shukshanova

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Winways s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 25. 2. 2022. Vo vedení firmy: Natalia Shukshanova. V roku 2025 mala firma tržby 52 tis. € (+74,6 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať836. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
52 tis. €
Za rok
+75 %
020 tis.40 tis.60 tis.2022—2023+182 %2024+52 %2025+75 %
  • Najlepší rok
    2023, +182 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,9 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby52 241 €29 916 €19 737 €6 987 €
Výsledok hospodárenia2 963 €1 880 €1 345 €261 €
Aktíva spolu101 542 €9 220 €5 095 €5 402 €
Vlastné imanie11 450 €8 486 €—5 261 €
Podané4. 6. 20268. 6. 20253. 6. 202410. 6. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
836. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121667900
platiteľ od 25. 4. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 559/37, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 2. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 159019/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Informačná činnosťod 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2022
  • Kuriérske službyod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • Sťahovacie službyod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025836. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

328 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 328.

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 4. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121667900
  3. 25. 2. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54404606

Winways s. r. o. – tržby 52 tis. € – IČO 54404606