SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54494184

TRIUMF. BV corp. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2022
IČO
54494184
DIČ
2121688635
Sídlo
A. Jiráska 2473/29, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľJuraj Novodomský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRIUMF. BV corp. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 10. 3. 2022. Vo vedení firmy: Juraj Novodomský. V roku 2025 mala firma tržby 102 tis. € (+246,3 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať122. z 278 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
102 tis. €
Za rok
+246 %
050 tis.100 tis.150 tis.2022—2023×7,52024−37 %2025+246 %
  • Najlepší rok
    2023, ×7,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    −4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    7,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,9 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby102 269 €29 533 €47 249 €6 311 €
Výsledok hospodárenia2 734 €1 990 €1 253 €406 €
Aktíva spolu35 050 €7 747 €6 659 €5 406 €
Vlastné imanie7 734 €6 990 €6 659 €5 406 €
Podané17. 2. 202619. 3. 202515. 4. 202413. 7. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
122. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121688635
platiteľ od 1. 4. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Jiráska 2473/29, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 43270/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
24100 Výroba surového železa a ocele a ferozliatin
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2022
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2022
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2022
  • Verejné obstarávanieod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Fotografické službyod 2022
  • Dizajnérske činnostiod 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba surového železa a ocele a ferozliatin — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 35 € · posledná 29. 11. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. "Predĺženie verejného vodovodu k RD - Mestská pustatina, Lučenec"35 €29. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 24100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025122. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba surového železa a ocele a ferozliatin).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121688635
  3. 10. 3. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba surového železa a ocele a ferozliatin s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54494184

TRIUMF. BV corp. s.r.o. – tržby 102 tis. € – IČO 54494184