SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54501032

K-Motion s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022

predtým ATERAN s.r.o.

IČO
54501032
DIČ
2121704486
Sídlo
Vyšehradská 6, 851 06 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľJakub Konušík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

K-Motion s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 31. 3. 2022. Vo vedení firmy: Jakub Konušík. V roku 2025 mala firma tržby 221 tis. € (+20,5 %) a zisk 409 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1766. z 11 432 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
221 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2022
+163 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2022—2023+136 %2024−7 %2025+20 %
  • Priemerný rast ročne
    +38,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +136 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +11,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    +8,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,6 %
    −95,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby220 848 €183 300 €197 893 €83 926 €
Výsledok hospodárenia409 €−20 441 €−100 170 €1 651 €
Aktíva spolu320 548 €253 629 €113 874 €65 460 €
Vlastné imanie161 449 €−113 960 €−93 519 €6 651 €
Podané7. 6. 202630. 3. 20257. 6. 20248. 6. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1766. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121704486
platiteľ od 1. 5. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vyšehradská 6, 851 06 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 162407/B
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ATERAN s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2022
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2022
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2022
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2022
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 85 tis. € · posledná 9. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republikyRámcová dohoda o poskytovaní služieb umývania a doplnkových služieb spojených so starostlivosťou o služobné motorové vozidlá61 tis. €9. 3. 2026
  • Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republikyRámcová dohoda o poskytovaní služieb umývania a doplnkových služieb spojených so starostlivosťou o služobné motorové vozidlá12 tis. €17. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251766. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 7. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2025Presun sídlaVyšehradská 6 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Radvanská 28 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  3. 8. 6. 2022Zmena obchodného menaK-Motion s.r.o.predtým ATERAN s.r.o.
  4. 8. 6. 2022Presun sídlaRadvanská 28 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Nám. Ľ. Štúra 5925/17 Banská Bystrica
  5. 8. 6. 2022Nový spoločníkJakub Konušík, podiel 100 %
  6. 13. 5. 2022Nový člen vedeniaJakub Konušík, konateľ
  7. 31. 3. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54501032

K-Motion s.r.o. – tržby 221 tis. € – IČO 54501032