SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54529484

Akumont s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 2022
IČO
54529484
DIČ
2121721052
Sídlo
Štefánikova 812, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľIng. Michaela Kopcíková+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Akumont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 27. 4. 2022. Vo vedení firmy: Michaela Kopcíková, Marián Fúsik a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 190 tis. € (+13,3 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať299. z 655 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
190 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2022
+282 %
0100 tis.200 tis.2022—2023+199 %2024+13 %2025+13 %
  • Najlepší rok
    2023, +199 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,0 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -2,4 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    112,8 %
    +2,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby189 585 €167 311 €148 539 €49 620 €
Výsledok hospodárenia−1 934 €−3 084 €−6 855 €−3 653 €
Aktíva spolu82 224 €85 262 €47 750 €8 658 €
Vlastné imanie−10 525 €−8 592 €−5 508 €1 347 €
Podané15. 6. 202617. 6. 202527. 6. 20249. 6. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
299. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121721052
platiteľ od 1. 8. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 812, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 4. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 43536/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Kúpa tovaru a účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
  • Zámočníctvood 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025299. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121721052
  3. 27. 4. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54529484

Akumont s.r.o. – tržby 190 tis. € – IČO 54529484