SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54533490

M2NS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022
IČO
54533490
DIČ
2121751434
Sídlo
Landererova 7743/6, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľEiden Swik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M2NS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 23. 4. 2022. Vo vedení firmy: Eiden Swik. V roku 2022 mala firma tržby 220 tis. € a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať36. z 152 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

1 rok z účtovných závierok

RÚZ

Zverejnená je jedna závierka za rok 2022: tržby 219 560 €, výsledok 5 652 €.

Celý výkaz a originály závierok
2022
Tržby219 560 €
Výsledok hospodárenia5 652 €
Aktíva spolu12 164 €
Vlastné imanie10 652 €
Podané28. 6. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
36. z 152 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 1 rok čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121751434
platiteľ od 10. 11. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Landererova 7743/6, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 4. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 160387/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2022
  • Čistiace a upratovacie službyod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Vedenie účtovníctvaod 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202236. z 152
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2022 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

44 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 44.

História zmien

Posledná zmena 17. 8. 2024 · 6 záznamov

  1. 17. 8. 2024Zrušená registrácia DPH
  2. 28. 2. 2024Nový člen vedeniaEiden Swik, konateľ
  3. 28. 6. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  4. 10. 6. 2023Nový spoločníkEiden Swik, podiel 100 %
  5. 10. 11. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121751434
  6. 23. 4. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54533490

M2NS s. r. o. – tržby 220 tis. € – IČO 54533490