SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54536294

APTAX accounting s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022

predtým KASTON A365, s. r. o.

IČO
54536294
DIČ
2121712274
Sídlo
Ševčenkova 901/31, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľIng. Alena Pšenáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

APTAX accounting s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 31. 3. 2022. Vo vedení firmy: Alena Pšenáková. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € (+29,9 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6909. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
+30 %
020 tis.40 tis.2022—2023+205 %2024+11 %2025+30 %
  • Najlepší rok
    2023, +205 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    40,2 %
    +31,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    61,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    54,1 %
    +39,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,1 %
    −32,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby35 112 €27 031 €24 250 €7 950 €
Výsledok hospodárenia14 117 €2 360 €992 €487 €
Aktíva spolu26 117 €15 833 €15 484 €21 072 €
Vlastné imanie22 956 €8 839 €6 479 €5 487 €
Podané22. 1. 202630. 1. 20259. 2. 20247. 1. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6909. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121712274
platiteľ od 1. 6. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ševčenkova 901/31, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 161655/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KASTON A365, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2022
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256909. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 1. 2026 · 7 záznamov

  1. 22. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 6. 2022Zmena obchodného menaAPTAX accounting s. r. o.predtým KASTON A365, s. r. o.
  3. 4. 6. 2022Presun sídlaŠevčenkova 901/31 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Boženy Němcovej 1A Brezno
  4. 4. 6. 2022Nový spoločníkIng. Alena Pšenáková, podiel 100 %
  5. 1. 6. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121712274
  6. 1. 6. 2022Nový člen vedeniaIng. Alena Pšenáková, konateľ
  7. 31. 3. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54536294

APTAX accounting s. r. o. – tržby 35 tis. € – IČO 54536294