SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54552141

Eisking s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Leopoldov · od 2022
IČO
54552141
DIČ
2121724385
Sídlo
Nádražná 501, 920 41 Leopoldov
firmy v okolí

KonateľLubomír Štiták

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Eisking s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Leopoldov, v registri od 29. 4. 2022. Vo vedení firmy: Lubomír Štiták. V roku 2025 mala firma tržby 225 tis. € (−1,1 %) a zisk 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať751. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
225 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2022
+321 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2022—2023×42024+6 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +61,5 %
  • Najlepší rok
    2023, ×4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,8 %
    +16,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    78,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,7 %
    +34,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,3 %
    −29,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby224 698 €227 189 €213 732 €53 322 €
Výsledok hospodárenia30 901 €−5 022 €3 066 €1 296 €
Aktíva spolu104 023 €102 163 €37 378 €21 420 €
Vlastné imanie39 242 €8 340 €13 362 €10 296 €
Podané9. 3. 202612. 6. 202531. 3. 202428. 2. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
751. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121724385
platiteľ od 17. 6. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nádražná 501, 920 41 Leopoldov
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 51537/T
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Leopoldov.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2022
  • prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( velkoobchod )od 2022
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2022
  • Nákladná cestná doprava s hmotnosťou nad 3,5 tod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025751. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 9. 2022Nový spoločníkLubomír Štiták, podiel 100 %
  3. 17. 6. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121724385
  4. 29. 4. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54552141

Eisking s. r. o. – tržby 225 tis. € – IČO 54552141