SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54553890

Building Company Safart s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022
IČO
54553890
DIČ
2121911506
Sídlo
Bebravská 8956/1, 821 07 Bratislava – Vajnory
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Building Company Safart s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vajnory, v registri od 10. 5. 2022. V roku 2025 mala firma tržby 65 tis. € (+45,0 %) a zisk 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3860. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
65 tis. €
Za rok
+45 %
Od 2023
+361 %
025 tis.50 tis.75 tis.2023—2024+218 %2025+45 %
  • Najlepší rok
    2024, +218 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    48,6 %
    +38,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    59,4 %
    +37,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,6 %
    +25,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,9 %
    +14,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby65 051 €44 870 €14 099 €—
Výsledok hospodárenia31 587 €4 726 €11 839 €0 €
Aktíva spolu70 777 €24 153 €19 037 €5 000 €
Vlastné imanie53 151 €21 565 €16 839 €5 000 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202526. 6. 202411. 6. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3860. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121911506
platiteľ od 31. 12. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bebravská 8956/1, 821 07 Bratislava – Vajnory
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 5. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 160731/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vajnory.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Výroba strojov a zariadení´ pre všeobecné účelyod 2022
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2022
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2022
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2022
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253860. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121911506
  3. 17. 12. 2024Presun sídlaBebravská 8956/1 Bratislava - mestská časť Vajnorypredtým Klincová 16637/37B Bratislava - mestská časť Ružinov
  4. 17. 12. 2024Nový spoločníkMylan Diurd, podiel 100 %
  5. 10. 5. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54553890

Building Company Safart s. r. o. – tržby 65 tis. € – IČO 54553890