SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54566223

Imperity Group, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2022
IČO
54566223
DIČ
2121731953
Sídlo
Rudlovská cesta 3482/81, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Erik Mikloško+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Imperity Group, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 10. 5. 2022. Vo vedení firmy: Erik Mikloško a Adrián Kubašiak. V roku 2025 mala firma tržby 644 tis. € (+44,9 %) a zisk 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať740. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
644 tis. €
Za rok
+45 %
Od 2024
+45 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2024—2025+45 %
  • Najlepší rok
    2025, +45 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,7 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    64,5 %
    −23,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    58,8 %
    +24,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,8 %
    −52,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby644 000 €444 579 €——
Výsledok hospodárenia49 892 €33 595 €0 €−573 €
Aktíva spolu84 782 €97 761 €4 427 €4 427 €
Vlastné imanie77 314 €38 022 €4 427 €4 427 €
Podané25. 3. 202626. 3. 202527. 3. 202417. 5. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
740. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121731953
platiteľ od 10. 8. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rudlovská cesta 3482/81, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 5. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 44742/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2022
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2022
  • Vedenie účtovníctvaod 2022
  • Faktoring a forfaitingod 2022
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2022
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025740. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2024Presun sídlaRudlovská cesta 3482/81 Banská Bystricapredtým Laskomerského 1119/8 Brezno
  3. 10. 8. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121731953
  4. 14. 9. 2022Presun sídlaLaskomerského 1119/8 Breznopredtým Bauerova 1205/7 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
  5. 14. 9. 2022Nový spoločníkMUDr. Erik Mikloško, podiel 50 %
  6. 14. 9. 2022Nový spoločníkJUDr. Adrián Kubašiak, podiel 50 %
  7. 17. 8. 2022Nový člen vedeniaMUDr. Erik Mikloško, konateľ
  8. 17. 8. 2022Nový člen vedeniaJUDr. Adrián Kubašiak, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54566223

Imperity Group, s. r. o. – tržby 644 tis. € – IČO 54566223