SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54567033

NOVA group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Skalica · od 2022
IČO
54567033
DIČ
2121725837
Sídlo
Pivovarská 2483/19, 909 01 Skalica
firmy v okolí

KonateľMgr. Róbert Kuba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NOVA group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, v registri od 21. 4. 2022. Vo vedení firmy: Róbert Kuba. V roku 2025 mala firma tržby 1,8 mil. € (+2,3 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať23. z 328 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,8 mil. €
Za rok
+2 %
Od 2022
+342 %
01 mil.2 mil.2022—2023+150 %2024+73 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +64,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +150 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −7,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,8 %
    −56,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,7 %
    −36,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,7 %
    +37,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby1 807 418 €1 766 710 €1 023 765 €409 342 €
Výsledok hospodárenia19 374 €146 200 €42 125 €35 589 €
Aktíva spolu1 113 072 €381 102 €213 668 €291 641 €
Vlastné imanie248 288 €228 915 €82 715 €40 589 €
Podané2. 2. 20261. 2. 202530. 1. 20247. 2. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
23. z 328 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121725837
platiteľ od 11. 7. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pivovarská 2483/19, 909 01 Skalica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 4. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 51477/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47590 Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Skalica.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Fotografické službyod 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2022
  • Čistiace a upratovacie službyod 2022
  • Kuriérske službyod 2022
  • Sťahovacie službyod 2022
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202523. z 328
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 2. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 7. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121725837
  3. 21. 4. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54567033

NOVA group s. r. o. – tržby 1,8 mil. € – IČO 54567033