SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54615283

Infra Voice s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2022

predtým S813 trade s. r. o.

IČO
54615283
DIČ
2121735627
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľLászló Békési

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Infra Voice s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 12. 5. 2022. Vo vedení firmy: László Békési. V roku 2025 mala firma tržby 133 tis. € (+67,4 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať243. z 1 047 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
133 tis. €
Za rok
+67 %
Od 2022
+570 %
050 tis.100 tis.150 tis.2022—2023×4,62024−12 %2025+67 %
  • Najlepší rok
    2023, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,0 %
    +15,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    74,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,6 %
    +47,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,7 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby133 062 €79 503 €90 842 €19 862 €
Výsledok hospodárenia15 932 €−2 637 €4 274 €−1 105 €
Aktíva spolu51 996 €15 632 €18 009 €9 815 €
Vlastné imanie21 467 €5 534 €8 170 €3 895 €
Podané31. 3. 202616. 5. 202512. 6. 202410. 2. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
243. z 1 047 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121735627
platiteľ od 20. 5. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 5. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 57392/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
S813 trade s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2022
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Administratívne a pomocné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025243. z 1 047
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (administratívne a pomocné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

713 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 713.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 8. 2022Zmena obchodného menaInfra Voice s. r. o.predtým S813 trade s. r. o.
  3. 3. 8. 2022Nový spoločníkLászló Békési, podiel 100 %
  4. 26. 7. 2022Nový člen vedeniaLászló Békési, konateľ
  5. 12. 5. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia administratívne a pomocné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54615283

Infra Voice s. r. o. – tržby 133 tis. € – IČO 54615283