SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54703239

Stav + Invest s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2022

predtým ALEKS STAV s.r.o.

IČO
54703239
DIČ
2121767186
Sídlo
J. Jesenského 2063/10, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľOleksandr Meshko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Stav + Invest s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 28. 6. 2022. Vo vedení firmy: Oleksandr Meshko. V roku 2025 mala firma tržby 354 tis. € (+20,6 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať317. z 1 038 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
354 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2022
+833 %
0200 tis.400 tis.2022—2023+188 %2024+169 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2023, +188 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,8 %
    −12,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,8 %
    −10,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,3 %
    +19,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby354 070 €293 654 €109 283 €37 930 €
Výsledok hospodárenia13 133 €12 627 €4 080 €7 794 €
Aktíva spolu228 008 €77 174 €22 151 €14 170 €
Vlastné imanie42 634 €29 502 €16 875 €12 794 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20256. 6. 202429. 6. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
317. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121767186
platiteľ od 1. 2. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Jesenského 2063/10, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 6. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 197168/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ALEKS STAV s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

54 zapísaných činností

  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2022
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2022
  • Informačná činnosťod 2022
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2022
  • Sťahovacie službyod 2022
  • Kuriérske službyod 2022
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2022
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025317. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121767186
  3. 28. 6. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54703239

Stav + Invest s. r. o. – tržby 354 tis. € – IČO 54703239