SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54812500

Pastelka s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2022
IČO
54812500
DIČ
2121795742
Sídlo
Petőfiho 907/109, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľAnetta Nozdroviczká+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pastelka s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 11. 8. 2022. Vo vedení firmy: Anetta Nozdroviczká a Ildikó Bujáková. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13376. z 15 641 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−24 %
05 tis.10 tis.2022—2023×52024+12 %2025−24 %
  • Najlepší rok
    2023, ×5

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby6 966 €9 173 €8 164 €1 645 €
Výsledok hospodárenia−7 498 €−8 375 €−10 975 €−8 858 €
Aktíva spolu3 896 €6 589 €4 241 €11 655 €
Vlastné imanie−2 498 €−3 375 €−5 975 €−3 858 €
Podané1. 6. 20266. 5. 202529. 5. 202430. 4. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13376. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121795742
platiteľ od 15. 10. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Petőfiho 907/109, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 58021/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2022
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513376. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 10. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121795742
  3. 11. 8. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54812500

Pastelka s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 54812500