SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55049249

DFM Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022
IČO
55049249
DIČ
2121867495
Sídlo
Tešedíkova 7860/77A, 841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
firmy v okolí

KonateľDana Mazzoleni

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DFM Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica, v registri od 9. 12. 2022. Vo vedení firmy: Dana Mazzoleni. V roku 2025 mala firma tržby 255 tis. € (−14,5 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1748. z 8 267 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
255 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2023
+106 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024+140 %2025−14 %
  • Najlepší rok
    2024, +140 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    −6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,0 %
    −60,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    −29,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,9 %
    +17,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby254 778 €297 897 €123 952 €—
Výsledok hospodárenia4 621 €23 370 €2 709 €0 €
Aktíva spolu109 386 €68 598 €8 564 €5 000 €
Vlastné imanie30 760 €31 079 €7 709 €5 000 €
Podané12. 3. 202627. 6. 202526. 6. 202431. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1748. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121867495
platiteľ od 1. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tešedíkova 7860/77A, 841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 12. 2022
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 165578/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2022
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2022
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2022
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
19 zmlúv
spolu 1,2 mil. € · posledná 10. 9. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251748. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121867495
  3. 18. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodDana Mazzoleni
  4. 18. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Dana Fialová
  5. 9. 12. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55049249

DFM Slovakia s.r.o. – tržby 255 tis. € – IČO 55049249