SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55060145

JALIM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dubnica nad Váhom · od 2023
IČO
55060145
DIČ
2121890375
Sídlo
Prejtská 46/49, 018 41 Dubnica nad Váhom
firmy v okolí

KonateľIng. JUDr. Pavol Križan+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JALIM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, v registri od 24. 1. 2023. Vo vedení firmy: Pavol Križan a Jaroslav Spratek. V roku 2025 mala firma tržby 164 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať301. z 833 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
164 tis. €
Za rok
×27,7
0100 tis.200 tis.2024—2025×27,7
  • Najlepší rok
    2025, ×27,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    5,7 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby164 150 €5 919 €—
Výsledok hospodárenia3 216 €1 537 €0 €
Aktíva spolu56 860 €9 002 €5 000 €
Vlastné imanie9 753 €6 537 €5 000 €
Podané20. 6. 202625. 3. 202530. 3. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
301. z 833 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121890375
platiteľ od 30. 5. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prejtská 46/49, 018 41 Dubnica nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 1. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 44700/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dubnica nad Váhom.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

51 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2023
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2023
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2023
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2023
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2023
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2023
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2023
  • Verejné obstarávanieod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025301. z 833
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

11 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 11.

História zmien

Posledná zmena 26. 8. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 8. 2026Nový spoločníkJaroslav Spratek, podiel 100 %
  2. 13. 8. 2026Nový člen vedeniaJaroslav Spratek, konateľ
  3. 20. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 30. 5. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121890375
  5. 25. 3. 2025Nový člen vedeniaIng. JUDr. Pavol Križan, konateľ
  6. 24. 1. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55060145

JALIM s.r.o. – tržby 164 tis. € – IČO 55060145