SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55070001

Victerum s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022
IČO
55070001
DIČ
2121861434
Sídlo
Za farou 9615/12, 831 07 Bratislava – Vajnory
firmy v okolí

KonateľViktor Doletina

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Victerum s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vajnory, v registri od 7. 12. 2022. Vo vedení firmy: Viktor Doletina. V roku 2025 mala firma tržby 79 tis. € (+37,6 %) a zisk 63 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1561. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
79 tis. €
Za rok
+38 %
Od 2022
+316 %
050 tis.100 tis.2022—2023−10 %2024+236 %2025+38 %
  • Najlepší rok
    2024, +236 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    79,6 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    92,0 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    90,4 %
    +13,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,7 %
    −12,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby79 006 €57 415 €17 100 €19 000 €
Výsledok hospodárenia62 905 €46 370 €12 840 €15 866 €
Aktíva spolu69 579 €60 169 €20 928 €23 748 €
Vlastné imanie68 405 €51 870 €18 340 €20 866 €
Podané28. 1. 202616. 3. 202513. 3. 20247. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1561. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121861434
platiteľ od 15. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Za farou 9615/12, 831 07 Bratislava – Vajnory
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 12. 2022
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 165502/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vajnory.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251561. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 1. 2026 · 2 záznamy

  1. 28. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 12. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55070001

Victerum s. r. o. – tržby 79 tis. € – IČO 55070001