SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55073174

toad s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kotešová · od 2022
IČO
55073174
DIČ
2121858684
Sídlo
Kotešová 450, 013 61 Kotešová
firmy v okolí

KonateľPeter Hadrbolec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

toad s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kotešová, v registri od 6. 12. 2022. Vo vedení firmy: Peter Hadrbolec. V roku 2025 mala firma tržby 200 tis. € (−5,0 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2485. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
200 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2023
+37 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024+44 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2024, +44 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,3 %
    −4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -9,8 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    102,6 %
    +10,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby200 102 €210 738 €146 501 €—
Výsledok hospodárenia−6 675 €1 401 €−1 511 €0 €
Aktíva spolu68 017 €60 836 €49 060 €5 000 €
Vlastné imanie−1 785 €4 890 €3 489 €5 000 €
Podané30. 3. 202630. 3. 202528. 3. 202428. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2485. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121858684
platiteľ od 1. 1. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kotešová 450, 013 61 Kotešová
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2022
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 80931/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kotešová.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2022
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252485. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 12. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55073174

toad s. r. o. – tržby 200 tis. € – IČO 55073174