SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55079903

Dentaduo s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2022
IČO
55079903
DIČ
2121862622
Sídlo
Alžbetina 665/30, 040 01 Košice – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMUDr. Andrea Vinnaiová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Dentaduo s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Staré Mesto, v registri od 10. 12. 2022. Vo vedení firmy: Andrea Vinnaiová. V roku 2025 mala firma tržby 109 tis. € (+626,5 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať971. z 1 181 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
109 tis. €
Za rok
×7,3
Od 2022
+627 %
050 tis.100 tis.150 tis.2022—2025×7,3
  • Najlepší rok
    2025, ×7,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,0 %
    −31,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,9 %
    −30,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,1 %
    −21,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,2 %
    +18,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252022
Tržby108 977 €15 000 €
Výsledok hospodárenia11 936 €6 375 €
Aktíva spolu118 442 €20 000 €
Vlastné imanie46 008 €11 375 €
Podané25. 3. 202623. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
971. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alžbetina 665/30, 040 01 Košice – Staré Mesto
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2022
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 55571/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Staré Mesto.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2022
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia zubného lekárstva v odbore zubné lekárstvo, detské zubné lekárstvood 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025971. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 12. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55079903

Dentaduo s. r. o. – tržby 109 tis. € – IČO 55079903