SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55086306

stavby jp s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Oravská Lesná · od 2023
IČO
55086306
DIČ
2121877571
Sídlo
Pribišská 906, 029 57 Oravská Lesná
firmy v okolí

KonateľJuraj Podstavek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

stavby jp s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Lesná, v registri od 1. 1. 2023. Vo vedení firmy: Juraj Podstavek. V roku 2025 mala firma tržby 42 tis. € (+12,3 %) a zisk 261 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať518. z 923 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
42 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2023
−79 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024−82 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2025, +12 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    +10,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,8 %
    +12,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    +7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,3 %
    −9,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby41 863 €37 281 €204 130 €
Výsledok hospodárenia261 €−3 811 €39 546 €
Aktíva spolu45 471 €52 181 €63 820 €
Vlastné imanie32 580 €32 319 €44 546 €
Podané14. 6. 202630. 3. 202528. 6. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
518. z 923 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121877571
platiteľ od 17. 4. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribišská 906, 029 57 Oravská Lesná
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 80988/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10890 Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Oravská Lesná.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Výkon činnosti stavbyvedúcehood 2023
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovod 2023
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2023
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2023
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2023
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2023
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10890), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025518. z 923
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2023Nový spoločníkJuraj Podstavek, podiel 100 %
  3. 17. 4. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121877571
  4. 1. 1. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55086306

stavby jp s. r. o. – tržby 42 tis. € – IČO 55086306