SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55182178

PS01 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2023

predtým Nether s.r.o.

IČO
55182178
DIČ
2121897041
Sídlo
Eduarda Wenzla 4, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľPatrik Solomon

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PS01 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 27. 1. 2023. Vo vedení firmy: Patrik Solomon. V roku 2024 mala firma tržby 21 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať159. z 234 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2024
2 tis. €
Za rok
—
01 tis.2 tis.2023—2024—

Ukazovatele 2024

  • Marža
    8,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    6,7 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,2 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023
Tržby21 219 €—
Výsledok hospodárenia1 757 €0 €
Aktíva spolu26 219 €5 000 €
Vlastné imanie6 757 €5 000 €
Podané30. 6. 202515. 3. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
159. z 234 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2121897041
platiteľ od 1. 6. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Eduarda Wenzla 4, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 1. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 179792/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Nether s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2023
  • Vedenie účtovníctvaod 2023
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2023
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2023
  • Služby požičovníod 2023
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2023
  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Sťahovacie službyod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024159. z 234
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2025 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 1. 1. 2025Zrušená registrácia DPH
  3. 25. 6. 2024Zmena obchodného menaPS01 s.r.o.predtým Nether s.r.o.
  4. 25. 6. 2024Presun sídlaEduarda Wenzla 4 Bratislava - mestská časť Račapredtým Magurská 37 Banská Bystrica
  5. 25. 6. 2024Nový spoločníkPatrik Solomon, podiel 100 %
  6. 19. 6. 2024Nový člen vedeniaPatrik Solomon, konateľ
  7. 1. 6. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121897041
  8. 9. 4. 2024Presun sídlaMagurská 37 Banská Bystricapredtým Družstevná 2816/5 Šurany
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55182178

PS01 s.r.o. – tržby 21 tis. € – IČO 55182178