SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55375537

GAMIRI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považany · od 2023
IČO
55375537
DIČ
2121993170
Sídlo
Mošovce 506, 916 26 Považany
firmy v okolí

KonateľĽuboš Beďač

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GAMIRI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považany, v registri od 19. 5. 2023. Vo vedení firmy: Ľuboš Beďač. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+103,1 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať777. z 1 400 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+103 %
020 tis.40 tis.60 tis.2023—2024×119,42025+103 %
  • Najlepší rok
    2024, ×119,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,7 %
    −11,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -3,5 %
    −12,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,6 %
    +24,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby47 537 €23 404 €196 €
Výsledok hospodárenia−1 743 €1 721 €−341 €
Aktíva spolu49 173 €18 607 €4 659 €
Vlastné imanie4 637 €6 380 €4 659 €
Podané21. 3. 20266. 3. 20254. 6. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
777. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121993170
platiteľ od 1. 5. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mošovce 506, 916 26 Považany
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 5. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 47405/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2023
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2023
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2023
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení: elektrickýchod 2023
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2023
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačnohospodárskej povahyod 2023
  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025777. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 5. 2024Presun sídlaMošovce 506 Považanypredtým Bajkalská 2C Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 1. 5. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121993170
  4. 19. 5. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55375537

GAMIRI s. r. o. – tržby 48 tis. € – IČO 55375537