SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55417795

2M2M, spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2023

predtým Euro Consult Trade s. r. o.

IČO
55417795
DIČ
2121986834
Sídlo
Daxnerova 9, 010 01 Žilina
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

2M2M, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 11. 5. 2023. V roku 2024 mala firma tržby 135 tis. € (+183,7 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať30. z 89 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
135 tis. €
Za rok
+184 %
Od 2023
+184 %
050 tis.100 tis.150 tis.2023—2024+184 %
  • Najlepší rok
    2024, +184 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    2,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    20,0 %
    +114,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20242023
Tržby134 827 €47 519 €
Výsledok hospodárenia3 111 €−190 216 €
Aktíva spolu15 568 €201 998 €
Vlastné imanie−182 105 €−190 216 €
Podané13. 3. 202528. 6. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
30. z 89 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121986834
platiteľ od 1. 9. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Daxnerova 9, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 87381/L
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Euro Consult Trade s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2023
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2023
  • Verejné obstarávanieod 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2023
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2023
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2023
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2023
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačnohospodárskej povahyod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Administratívne a pomocné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202430. z 89
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (administratívne a pomocné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

123 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 123.

História zmien

Posledná zmena 1. 10. 2025 · 8 záznamov

  1. 1. 10. 2025Zrušená registrácia DPH
  2. 18. 3. 2025Presun sídlaDaxnerova 9 Žilinapredtým Sokolovská 10 Košice - mestská časť Západ
  3. 13. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  4. 15. 9. 2023Zmena obchodného mena2M2M, spol. s r. o.predtým Euro Consult Trade s. r. o.
  5. 15. 9. 2023Presun sídlaSokolovská 10 Košice - mestská časť Západpredtým Jenisejská 45A Košice - mestská časť Nad jazerom
  6. 15. 9. 2023Nový spoločníkMiriama Mitrová, podiel 100 %
  7. 1. 9. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121986834
  8. 11. 5. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia administratívne a pomocné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55417795

2M2M, spol. s r. o. – tržby 135 tis. € – IČO 55417795