SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55520545

Z&A Elektro s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lesenice · od 2023

predtým PAXTY s. r. o.

IČO
55520545
DIČ
2122011430
Sídlo
Lesenice 121, 991 08 Lesenice
firmy v okolí

KonateľZoltán Radoš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Z&A Elektro s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lesenice, v registri od 15. 6. 2023. Vo vedení firmy: Zoltán Radoš a Anton Ďuriník. V roku 2025 mala firma tržby 238 tis. € (+66,5 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať255. z 1 071 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
238 tis. €
Za rok
+67 %
Od 2024
+67 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2024—2025+67 %
  • Najlepší rok
    2025, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,3 %
    +1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,1 %
    +6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    68,1 %
    −6,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby237 630 €142 695 €—
Výsledok hospodárenia10 274 €3 906 €0 €
Aktíva spolu60 038 €35 259 €5 000 €
Vlastné imanie19 180 €8 906 €5 000 €
Podané3. 3. 202610. 3. 20254. 3. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
255. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122011430
platiteľ od 25. 8. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lesenice 121, 991 08 Lesenice
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 6. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 47616/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PAXTY s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lesenice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Vedenie účtovníctvaod 2023
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025255. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 10. 2023Zmena obchodného menaZ&A Elektro s.r.o.predtým PAXTY s. r. o.
  3. 13. 10. 2023Presun sídlaLesenice 121 Lesenicepredtým Gaštanová 2524/8 Galanta
  4. 13. 10. 2023Nový spoločníkAnton Ďuriník, podiel 50 %
  5. 25. 8. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2122011430
  6. 11. 8. 2023Nový člen vedeniaZoltán Radoš, konateľ
  7. 11. 8. 2023Nový člen vedeniaAnton Ďuriník, konateľ
  8. 15. 6. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55520545

Z&A Elektro s.r.o. – tržby 238 tis. € – IČO 55520545