SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55546552

Jesa3, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2023

predtým AKORA 276, s. r. o.

IČO
55546552
DIČ
2122014345
Sídlo
Lermontovova 3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Jesa3, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 17. 6. 2023. V roku 2024 mala firma tržby 3 tis. € (−98,6 %) a stratu 348 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať56. z 61 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
3 tis. €
Za rok
−99 %
Od 2023
−99 %
0100 tis.200 tis.2023—2024−99 %
  • Najlepší rok
    2024, −99 %
Celý výkaz a originály závierok
20242023
Tržby2 692 €198 724 €
Výsledok hospodárenia−348 €259 €
Aktíva spolu5 320 €12 424 €
Vlastné imanie4 911 €5 259 €
Podané2. 5. 20251. 7. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
56. z 61 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 3. 2026
IČ DPH
SK2122014345
platiteľ od 15. 12. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

  • Bixxy LLC.Spoločník 100 %vklad 5 000 € · vo firme od 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lermontovova 3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 6. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 172839/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AKORA 276, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2023
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2023
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202456. z 61
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

565 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 565.

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 4. 2026Nový spoločníkBixxy LLC., podiel 100 %
  2. 2. 5. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 15. 12. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2122014345
  4. 14. 9. 2023Zmena obchodného menaJesa3, s. r. o.predtým AKORA 276, s. r. o.
  5. 14. 9. 2023Presun sídlaLermontovova 3 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Boženy Němcovej 1A Brezno
  6. 17. 6. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55546552

Jesa3, s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 55546552