SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55656188

WRK Solutions, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2023

predtým BOMA Montage-Solutions, s. r. o.

IČO
55656188
DIČ
2122048566
Sídlo
Jána Milca 807/1, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMatej Mucha+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WRK Solutions, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 9. 8. 2023. Vo vedení firmy: Matej Mucha, Boris Krčmárik a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 231 tis. € a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať729. z 2 493 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
11 tis. €
Za rok
—
−5 tis.05 tis.10 tis.15 tis.2023—2024strata2025—
  • Stratové roky
    1 z 3
  • Najslabší rok
    2024, strata 691 €

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,6 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    66,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,0 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,5 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby231 427 €——
Výsledok hospodárenia10 716 €−691 €0 €
Aktíva spolu213 374 €5 240 €5 240 €
Vlastné imanie16 025 €4 309 €5 000 €
Podané28. 7. 20265. 2. 202515. 5. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
729. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122048566
platiteľ od 1. 6. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jána Milca 807/1, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 8. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 82837/L
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BOMA Montage-Solutions, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Murárstvood 2025
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2025
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2025
  • Čistiace a upratovacie službyod 2025
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2025
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2025
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2025
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025729. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 7. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2025Zmena obchodného menaWRK Solutions, s. r. o.predtým BOMA Montage-Solutions, s. r. o.
  3. 6. 8. 2025Nový spoločníkBoris Krčmárik, podiel 33,3 %
  4. 6. 8. 2025Nový spoločníkDávid Krčmárik, podiel 33,3 %
  5. 6. 8. 2025Nový spoločníkMatej Mucha, podiel 33,3 %
  6. 1. 6. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122048566
  7. 2. 4. 2025Nový člen vedeniaDávid Krčmárik, konateľ
  8. 9. 8. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55656188

WRK Solutions, s. r. o. – tržby 231 tis. € – IČO 55656188