SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55740685

LL Development s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2023
IČO
55740685
DIČ
2122085449
Sídlo
Budatínska 3230/16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľLukáš Veselovský

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LL Development s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 6. 10. 2023. Vo vedení firmy: Lukáš Veselovský. V roku 2025 mala firma tržby 148 tis. € a zisk 7 tis. €.

2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
7 tis. €
Za rok
—
−3 tis.03 tis.5 tis.8 tis.2023strata2024strata2025—
  • Stratové roky
    2 z 3
  • Najslabší rok
    2024, strata 340 €

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    60,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,0 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    68,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby148 419 €——
Výsledok hospodárenia6 655 €−340 €−320 €
Aktíva spolu35 109 €4 920 €4 920 €
Vlastné imanie10 995 €4 340 €4 680 €
Podané16. 1. 20267. 10. 202529. 6. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
292. z 749 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122085449
platiteľ od 10. 12. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budatínska 3230/16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 10. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 172830/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Záložné práva

3 záznamy v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva30. 3. 2026
    v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 29 439 €
    Vec · 11188/2026
  • Registrácia nového záložného práva24. 10. 2025
    v prospech Home Credit Slovakia, a.s., Právna forma: Akciová spoločnosť, IČO: 36234176, Teplická 7434/147, Piešťany 92122, Slovenská republika · istina 17 886 €
    Vec · 45196/2025
  • Registrácia nového záložného práva11. 4. 2025
    v prospech Všeobecná úverová banka, a.s.; skrátený názov: VÚB, a.s., Právna forma: Akciová spoločnosť, IČO: 31320155, Mlynské nivy 1, Bratislava 82990, Slovenská republika · istina 10 000 €
    Vec · 14660/2025

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2023
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 2023
  • Verejné obstarávanieod 2023
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2023
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 2023
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 2023
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4335), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025292. z 749
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

288 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 288.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 3. 2026Záložné právoveriteľ: COFIDIS
  2. 16. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 24. 10. 2025Záložné právoveriteľ: Home Credit Slovakia
  4. 11. 4. 2025Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  5. 10. 12. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2122085449
  6. 28. 11. 2023Zápis konečného užívateľa výhodLukáš Veselovský
  7. 6. 10. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55740685

LL Development s. r. o. – tržby 148 tis. € – IČO 55740685