SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55780326

Comptech s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vinohrady nad Váhom · od 2023
IČO
55780326
DIČ
2122084415
Sídlo
925 55 Vinohrady nad Váhom
firmy v okolí

KonateľZlatica Piluchová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Comptech s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vinohrady nad Váhom, v registri od 5. 10. 2023. Vo vedení firmy: Zlatica Piluchová. V roku 2025 mala firma tržby 173 tis. € (+47,2 %) a zisk 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať544. z 1 593 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
173 tis. €
Za rok
+47 %
Od 2024
+47 %
0100 tis.200 tis.2024—2025+47 %
  • Najlepší rok
    2025, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,0 %
    −23,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,3 %
    −50,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    38,8 %
    −35,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,4 %
    −11,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby173 103 €117 618 €—
Výsledok hospodárenia48 519 €61 080 €−171 €
Aktíva spolu125 075 €82 818 €4 829 €
Vlastné imanie114 598 €66 080 €4 829 €
Podané30. 3. 202614. 6. 202512. 6. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
544. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122084415
platiteľ od 10. 8. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 55 Vinohrady nad Váhom
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 63009/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vinohrady nad Váhom.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2023
  • mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2023
  • skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2023
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • čistiace a upratovacie službyod 2023
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2023
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2023
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 21. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Centrum vedecko-technických informácií SRDohoda o refundácii7 tis. €21. 9. 2026
  • Centrum vedecko-technických informácií SRDohoda o refundácii1 tis. €21. 9. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025544. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 4. 2026 · 9 záznamov

  1. 24. 4. 2026Zápis konečného užívateľa výhodZlatica Piluchová
  2. 23. 4. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodTomáš Janeta
  3. 17. 4. 2026Presun sídla6 Vinohrady nad Váhompredtým Farská 1342/50 Nitra
  4. 17. 4. 2026Nový spoločníkZlatica Piluchová, podiel 100 %
  5. 15. 4. 2026Nový člen vedeniaZlatica Piluchová, konateľ
  6. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  7. 10. 8. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122084415
  8. 7. 12. 2023Zápis konečného užívateľa výhodTomáš Janeta
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55780326

Comptech s. r. o. – tržby 173 tis. € – IČO 55780326