SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55780865

Impact Service s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kútniky · od 2023
IČO
55780865
DIČ
2122092863
Sídlo
Töböréte 504, 929 01 Kútniky
firmy v okolí

KonateľRufiz Zeynalov

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Impact Service s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kútniky, v registri od 17. 10. 2023. Vo vedení firmy: Rufiz Zeynalov. V roku 2025 mala firma tržby 200 tis. € (+3,5 %) a zisk 118 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1118. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
200 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2023
+650 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024×7,32025+3 %
  • Najlepší rok
    2024, ×7,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    58,8 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    130,8 %
    −107,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby200 395 €193 629 €26 707 €
Výsledok hospodárenia117 832 €117 838 €22 139 €
Aktíva spolu90 102 €49 432 €18 545 €
Podané10. 6. 20265. 6. 202512. 4. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1118. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
31 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2122092863
platiteľ od 15. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Töböréte 504, 929 01 Kútniky
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 10. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 55523/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kútniky.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2023
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 2023
  • Vedenie účtovníctvaod 2023
  • Faktoring a forfaitingod 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251118. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 11. 2023Presun sídlaTöböréte 504 Kútnikypredtým Bauerova 1205/7 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
  3. 17. 10. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55780865

Impact Service s. r. o. – tržby 200 tis. € – IČO 55780865