SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55801382

LORENZOFER s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2023

predtým S911 trade s. r. o.

IČO
55801382
DIČ
2122090696
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľIlona Kozák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LORENZOFER s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 13. 10. 2023. Vo vedení firmy: Ilona Kozák. V roku 2025 mala firma tržby 560 tis. € (−29,5 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať291. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
560 tis. €
Za rok
−29 %
Od 2024
−29 %
0500 tis.1 mil.2024—2025−29 %
  • Najlepší rok
    2025, −29 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,0 %
    −70,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −23,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,9 %
    +9,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby559 654 €793 762 €—
Výsledok hospodárenia5 045 €26 299 €−200 €
Aktíva spolu163 908 €99 612 €4 800 €
Vlastné imanie36 144 €31 099 €4 800 €
Podané23. 6. 202624. 6. 202511. 3. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
291. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122090696
platiteľ od 17. 10. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 10. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 61563/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
S911 trade s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2023
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2023
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2023
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025291. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

713 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 713.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2024Zmena obchodného menaLORENZOFER s. r. o.predtým S911 trade s. r. o.
  3. 19. 1. 2024Nový spoločníkIlona Kozák, podiel 100 %
  4. 15. 1. 2024Nový člen vedeniaIlona Kozák, konateľ
  5. 13. 10. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55801382

LORENZOFER s. r. o. – tržby 560 tis. € – IČO 55801382