SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55823408

TC-soft s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Korňa · od 2023
IČO
55823408
DIČ
2122104633
Sídlo
Vyšná Korňa 920, 023 21 Korňa
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Cvinček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TC-soft s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Korňa, v registri od 1. 11. 2023. Vo vedení firmy: Tomáš Cvinček. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (+14,1 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať793. z 4 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
+14 %
050 tis.100 tis.2023—2024×172025+14 %
  • Najlepší rok
    2024, ×17

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,8 %
    −9,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    74,7 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    60,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,4 %
    −9,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby99 453 €87 177 €5 130 €
Výsledok hospodárenia17 685 €24 131 €3 501 €
Aktíva spolu29 019 €40 667 €9 118 €
Vlastné imanie23 685 €29 306 €8 501 €
Podané22. 3. 202623. 3. 202525. 2. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
793. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122104633
platiteľ od 3. 1. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vyšná Korňa 920, 023 21 Korňa
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 11. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 83417/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Korňa.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2023
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 2023
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyod 2023
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 2023
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2023
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025793. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 1. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122104633
  3. 1. 11. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55823408

TC-soft s. r. o. – tržby 99 tis. € – IČO 55823408