SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55849555

Sosi spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2023
IČO
55849555
DIČ
2122105403
Sídlo
Trnková 7244/8, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľBc. Ján Mišin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Sosi spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 4. 11. 2023. Vo vedení firmy: Ján Mišin. V roku 2025 mala firma tržby 156 tis. € (+83,3 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1105. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
156 tis. €
Za rok
+83 %
0100 tis.200 tis.2023—2024×9,62025+83 %
  • Najlepší rok
    2024, ×9,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,0 %
    −35,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    −8,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,3 %
    +3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby156 394 €85 300 €8 918 €
Výsledok hospodárenia3 894 €7 393 €549 €
Aktíva spolu97 433 €60 613 €16 645 €
Vlastné imanie16 254 €12 360 €5 549 €
Podané12. 7. 202630. 3. 20253. 11. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1105. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122105403
platiteľ od 16. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trnková 7244/8, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 11. 2023
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 46831/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2023
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2023
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2023
  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2023
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2023
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251105. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 7. 2026 · 2 záznamy

  1. 12. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 11. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55849555

Sosi spol. s r. o. – tržby 156 tis. € – IČO 55849555