SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55849890

California Solution s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2023

predtým poeurope.sk s. r. o.

IČO
55849890
DIČ
2122104897
Sídlo
Lermontovova 3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľPamela Yanakieva

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

California Solution s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 1. 11. 2023. Vo vedení firmy: Pamela Yanakieva. V roku 2025 mala firma tržby 218 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1865. z 5 403 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
218 tis. €
Za rok
×421,6
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2025×421,6
  • Najlepší rok
    2025, ×421,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby217 986 €—517 €
Výsledok hospodárenia3 079 €−340 €−1 853 €
Aktíva spolu7 081 €4 578 €3 146 €
Vlastné imanie5 886 €2 807 €3 146 €
Podané11. 6. 20269. 6. 202629. 3. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1865. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122104897
platiteľ od 27. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lermontovova 3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 11. 2023
3 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 183459/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
poeurope.sk s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

11 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 11 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2023
  • Vedenie účtovníctvaod 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2023
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251865. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

565 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 565.

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 11. 2024Zrušená registrácia DPH
  3. 15. 11. 2024Zmena obchodného menaCalifornia Solution s.r.o.predtým poeurope.sk s. r. o.
  4. 15. 11. 2024Presun sídlaLermontovova 3 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Lipová 2028/11 Spišská Nová Ves
  5. 15. 11. 2024Nový spoločníkKompaniyata s. r. o., podiel 50 %
  6. 15. 11. 2024Nový spoločníkPamela Yanakieva, podiel 50 %
  7. 8. 11. 2024Nový člen vedeniaPamela Yanakieva, konateľ
  8. 1. 11. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55849890

California Solution s.r.o. – tržby 218 tis. € – IČO 55849890