SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55858384

Ikro s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2023
IČO
55858384
DIČ
2122112553
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľMichal Kurek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ikro s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 14. 11. 2023. Vo vedení firmy: Michal Kurek. V roku 2025 mala firma tržby 144 tis. € (−33,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3155. z 15 640 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
144 tis. €
Za rok
−33 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024×617,82025−33 %
  • Najlepší rok
    2024, ×617,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +15,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    4,9 %
    +66,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,3 %
    −77,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby144 094 €215 608 €349 €
Výsledok hospodárenia2 794 €−28 518 €−5 913 €
Aktíva spolu56 994 €46 386 €236 708 €
Vlastné imanie7 794 €−29 430 €−913 €
Podané22. 3. 202624. 5. 202520. 3. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3155. z 15 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122112553
platiteľ od 28. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 11. 2023
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 173910/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkovod 2023
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 2023
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2023
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • Čistiace a upratovacie službyod 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 24. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto Kysucké Nové MestoZmluva o nájme trhového miesta405 €24. 7. 2026
  • Mestské kultúrne centrumZmluva o krátkodobom prenájme - City fest 2026653 €7. 7. 2026
  • DUMAT - mestská príspevková organizáciaZMLUVA č. 73/DU/2025 o poskytnutí dreveného uzamykateľného stánku na zabezpečenie príležitostného trhu na predaj občerstvenia počas akcie Vianočné mestečko a Silvester v Dubnici nad Váhom 2025 v zmysle ustanovenia § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. Obch—18. 11. 2025
  • Mestské hospodárstvo a správa lesov, m.r.o., TrenčínNájomná zmluva č.224/32221/20253 tis. €30. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253155. z 15 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2024Nový spoločníkMichal Kurek, podiel 100 %
  3. 14. 11. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55858384

Ikro s. r. o. – tržby 144 tis. € – IČO 55858384