SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55878202

STUDIO FATTURANDO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2023
IČO
55878202
DIČ
2122114709
Sídlo
Rustaveliho 10100/2, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľFrantišek Flautner

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STUDIO FATTURANDO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 16. 11. 2023. Vo vedení firmy: František Flautner. V roku 2025 mala firma tržby 40 tis. € (+5,9 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3529. z 6 718 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2023
+123 %
020 tis.40 tis.60 tis.2023—2024+111 %2025+6 %
  • Najlepší rok
    2024, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    57,1 %
    +41,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    65,9 %
    +16,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    54,1 %
    +13,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,9 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby40 230 €37 990 €18 000 €
Výsledok hospodárenia22 973 €5 839 €11 185 €
Aktíva spolu42 451 €14 275 €22 093 €
Vlastné imanie34 836 €11 863 €16 185 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202528. 6. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3529. z 6 718 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2122114709
platiteľ od 21. 10. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rustaveliho 10100/2, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 11. 2023
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 173971/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2023
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahyod 2023
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2023
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253529. z 6 718
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 10. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122114709
  3. 16. 11. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55878202

STUDIO FATTURANDO s. r. o. – tržby 40 tis. € – IČO 55878202