SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55883265

LES & FARM PB, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bzenica · od 2023
IČO
55883265
DIČ
2122124587
Sídlo
Bzenica 104, 966 01 Bzenica
firmy v okolí

KonateľAndrea Bradová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LES & FARM PB, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bzenica, v registri od 30. 11. 2023. Vo vedení firmy: Andrea Bradová. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € (−90,5 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4110. z 4 717 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8 tis. €
Za rok
−90 %
Od 2024
−90 %
050 tis.100 tis.2024—2025−90 %
  • Najlepší rok
    2025, −90 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -16,5 %
    −30,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,2 %
    +16,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby7 970 €83 656 €—
Výsledok hospodárenia−5 887 €5 120 €−366 €
Aktíva spolu35 754 €36 095 €4 634 €
Vlastné imanie3 867 €9 754 €4 634 €
Podané30. 6. 20262. 9. 20251. 7. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4110. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122124587
platiteľ od 20. 10. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bzenica 104, 966 01 Bzenica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 11. 2023
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 47945/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bzenica.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2023
  • Výroba krmív a kŕmnych zmesíod 2023
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 2023
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254110. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2025Nový spoločníkAndrea Bradová, podiel 100 %
  3. 25. 3. 2025Nový člen vedeniaAndrea Bradová, konateľ
  4. 20. 10. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122124587
  5. 30. 11. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55883265

LES & FARM PB, s. r. o. – tržby 8 tis. € – IČO 55883265