SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55898319

Muda Mzip, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2023

predtým Tax, audit and consulting spol. s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
55898319
DIČ
2122127337
Sídlo
Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľViktor Nándor Sali

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Muda Mzip, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 6. 12. 2023. Vo vedení firmy: Viktor Nándor Sali. V roku 2025 mala firma tržby 118 tis. € (+200,9 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať313. z 1 456 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
118 tis. €
Za rok
+201 %
Od 2024
+201 %
050 tis.100 tis.150 tis.2024—2025+201 %
  • Najlepší rok
    2025, +201 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    +6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,0 %
    +11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,0 %
    +9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,8 %
    +14,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023
Tržby117 843 €39 167 €—
Výsledok hospodárenia10 480 €817 €0 €
Aktíva spolu104 924 €103 650 €5 000 €
Vlastné imanie87 297 €100 817 €5 000 €
Podané16. 3. 202630. 6. 202512. 3. 2024
Nesedí číslo alebo chýba rok?
313. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122127337
platiteľ od 23. 6. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 1560/39, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2023
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 202957/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
DELUXXE 1 Klapka, s.r.o. · Tax, audit and consulting spol. s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2023
  • - Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2024
  • - Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy,od 2024
  • - Výroba potravinárskych a škrobových výrobkovod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025313. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

81 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 81.

História zmien

Posledná zmena 18. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 18. 7. 2026Nový spoločníkViktor Nándor Sali, podiel 100 %
  2. 7. 5. 2026Nový člen vedeniaViktor Nándor Sali, konateľ
  3. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 23. 6. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122127337
  5. 6. 12. 2023Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55898319

Muda Mzip, s. r. o. – tržby 118 tis. € – IČO 55898319